Kitsepiima ja kitsepiimatooteid müüme talust, oleme oma toodetega OTT kaubakohtumistel Pärnus (Pärnu OTT), Tallinnas ( uudistesse lisame iga nädala kaubakohtumised).  Kitsepiima ja kitsepiimatooteid saab tellida ka tagurpidilavkast .

Meie talu teine ettevõte OÜ Andreas pakub raamatupidamisteenust. Võtke julgesti ühendust!

KITSEPIIM

 

Piim on puhta maitsega, võib jääda tema maitsest sõltuvusse.

Säilivusaeg on lühike, 4 päeva villimise ajast. Pakendatud 1 L  plastikpudelisse. Mõnusa pudru ja supi valmistamiseks ning pannkoogid, mmmm …

Kitsepiim sisaldab rohkesti vitamiine B, B2 ja A. Kitsepiimas sisaldub rohkem kaltsiumi, magneesiumi, rauda ja vaske kui lehmapiimas. mõjub soodsalt mao- ja kaksteistsõrmiku haavandite paranemisele. 

HIND 3€/liiter

KITSEPIIMA JOGURT

 

Kitsepiimast toorjogurti maitsestamisel kasutatakse talude toodanguna kogutud mustsõstrast, maasikast,vaarikast vähese suhkruga kuumutatud moosi. Suhkru kogus 10 l jogurti valmistamiseks 300 g. 

HIND 5€/liiter

Ehtne Talutoit on märk naturaalsest ja maitsvast toidust. See sümbol on auasi, mida ei saa kaugeltki igaüks endale külge kleepida. Kui sa näed Ehtsa Talutoidu märki kandvat toodet, siis võid kindel olla, et selle taga on enamasti tubli väiketootja, tihtipeale perekond, kes ei kasuta talutoidu valmistamisel maitsetugevdajad, sünteetilisi toiduvärve ega säilitusaineid. 

Ehtsa Talutoidu märgi on loonud Taluliit ja see on Turuarendustoetuse abiga rahastatud tegevus.

TOORJUUST ÕLIS

 

Maitsestatud kitsepiima toorjuust on valmistatud kitse toorpiimast, säilitatakse rapsiõlis. Maitseaineteks tüümian, basiilik, petersell. 

HIND 5€/175g

KOHUPIIM

 

Maitsestamata kohupiim kitsepiimast.

HIND 4€/200g

VÕIDEJUUST

 

Kitsepiimast võidejuust. Väga hea röstsaiaga!

HIND 7€/220g

KITSEPIIMA SEEP

 

Erinevate õlidega seebid.

HIND 6€/seep

© 2023 by Funeral Home. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now